VÝLETY V AKCI

Cena za 1 osobu 1 500 Kč
Cena za 1 osobu 1 500 Kč

ANKETA

Kam se chystáte letos na dovolenou?

Pojedu sám autem 17% Těším se na výlet s vámi 42% Odletím k moři 16% Nikam, zůstanu doma 24%

O nás
O nás

Jsme dopravní a technologická firma Bohemiasoft s.r.o., která je na trhu již více než 12 let. Jsme tým zhruba 30 zkušených a mladých lidí, které baví dělat "věci dobře". I když nám Covid a celková situace v cestovním ruchu v roce 2020 a 2021 celkem pěkně znepříjemnila naše podnikání, nefňukáme, ale věříme, že bude lépe.

Doufáme, že již v letošním roce 2021 se znovu otevřou dveře pro cestování a my chceme být u toho a nabídnout vám jen samé pozitivní a hluboké zážitky, na které budete ještě dlouho vzpomínak. Protože zážitky to je to jediné, co vám nikdo vzít nemůže. To je skutečná, trvalá hodnota!

Na start nové letní sezóny 2021 jsme pro vás připravili 6 nových výletů:

Dva v Rakousku, dva v Maďarsku, jeden v Německu a jeden na Moravě. 

Všechny výlety, které nabízíme, jsou jednodenní a pořídíte je za částku od 700 korun. Zde bych měl určitě potřeba připomenout, že nejsme cestovní kancelář, ale provozujem naše výlety skrz naší dopravní licenci a oprávnění pro nepravidelnou hromadnou autobusovou dopravu. Všechny naše výlety jsou pečlivě naplánovány a do místa vašich zážitků, ale i zpět domů vás odvezou naši zkušení a jazykově vybavení řidiči. V případě, že se zúčastníte výletu naším dálkovým autobusem Neoplan, jistě oceníte velmi nadstandardní prostor pro vás a pro vaše nohy, WC, neomezené WiFi připojení k internetu a bezplatné občerstvení. Tip na výlet

A jaký výlet, bych vám rád doporučil? Zkuste třeba s námi zajet do Budapešti, do úžasných termálních lázní Széchenyi. Určitě se vám tam bude líbit a možná si tam budete alespoň chvilku připadat jako za starého Rakouska-Uherska.

V lázních se dají krásně strávit příjemné dvě hodinky a pak šup, zajděte k Dunaji a parlamentu, projděte se po Andrássyho třídě, která vás v délce 2 kilometry provede od Baziliky svatého Štěpána až k Náměstí hrdinů. Zároveň jde o nejvýznamnější ulici Budapešti, najdete zde mnoho restaurací, kaváren, stylových obchůdků, ale i velký počet galerií a muzeí. Pod celou Andrássyho třídou vede i známá linka metra M1. A až si budete potřebovat odpočitnout a osvěžit se, dejte si třeba maďarský perkelt a zapijte ho českým pivem, které vám načepují v každé druhé hospodě.


Každopádně, ať už zvolíte jakýkoliv výlet, přeji vám, až si ho užijete naplno a vyjde vám nádherné počasí. Važme si opět volného cestování a všech radostí, které objevování nových míst přináší. To vám přeje,
Jaroslav Hansal, jednatel Bohemiasoft s.r.o.

MTc5ZT